Isikuandmete töötlemise kord

  1. Käesolev isikuandmete töötlemise kord (edaspidi „Kord“) reguleerib AutoPayments OÜ ja tema partnerite poolt teostatavat isikuandmete töötlemist.
  2. Krediiditaotluse esitamisel annab Klient AutoPayments OÜ-le nõusoleku edastada tema taotluses esitatud andmed oma partnerile INBANK AS (edaspidi partner).
  3. AutoPayments OÜ edastab kliendi andmed oma partnerile eesmärgiga tagada kliendile võimalikult soodne ja kiire krediidipakkumine. Kliendiandmeid töödeldakse vajalikus mahus antud eesmärgi saavutamiseks. Seejuures on
  4. AutoPayments OÜ Partneri Isikuandmete töötlemise tingimused on kättesaadavad järgmisel veebilehel::
  5. Inbank AS Isikuandmete töötlemise tingimused
  6. Vajutades "Saada taotlus" nõustub klient ühtlasi ka ülalnimetatud partneri kliendiandmete töötlemise tingimustega.
Veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega X
Tähelepanu. Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda ja vajadusel konsulteerida spetsialistiga. Näiteks 5000 eurot suuruse krediidisumma puhul lepingutasuga 195 eurot, on kasutusse võetav krediidisumma 5000 eurot. Fikseeritud intressiga 6.9% krediidisummalt aastas, perioodiga 48 kuud, on kuumakse 136.46 eurot. Krediidikulukuse määr 14.74%. Krediidi kogukulu on 6549.92 eurot ja tagasimaksete summa on 6549.92 eurot. AutoPayments OÜ tegutseb Inbank AS-i agendina pikaajalise agendilepingu alusel.