Isikuandmete töötlemise kord

  1. Käesolev isikuandmete töötlemise kord (edaspidi „Kord“) reguleerib AutoPayments OÜ ja tema partnerite poolt teostatavat isikuandmete töötlemist.
  2. Liisingutaotluse esitamisel annab Klient Väikeliising Eestile nõusoleku edastada tema taotluses esitatud andmed oma partnerile INBANK AS (edaspidi partner).
  3. Väikeliising Eesti edastab kliendi andmed oma partnerile eesmärgiga tagada kliendile võimalikult soodne ja kiire krediidipakkumine. Kliendiandmeid töödeldakse vajalikus mahus antud eesmärgi saavutamiseks. Seejuures on
  4. Väikeliising Eesti Partneri Isikuandmete töötlemise tingimused on kättesaadavad järgmisel veebilehel:
  5. Inbank AS Isikuandmete töötlemise tingimused
  6. Vajutades "Saada taotlus" nõustub klient ühtlasi ka ülalnimetatud partneri kliendiandmete töötlemise tingimustega.
Veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega X
Tähelepanu. Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda ja vajadusel konsulteerida spetsialistiga. Näiteks 6020 eurot suuruse krediidisumma puhul lepingutasuga 120.40 eurot, on kasutusse võetav krediidisumma 6020 eurot. Fikseeritud intressiga 11.4% krediidijäägilt aastas, perioodiga 48 kuud, jääkväärtusega 25% on kuumakse 135.26 eurot. Krediidikulukuse määr 13.20%. Krediidi kogukulu on 7996.93 eurot ja tagasimaksete summa on 7996.93 eurot. AutoPayments OÜ tegutseb Inbank AS-i agendina pikaajalise agendilepingu alusel.