1
Kalkuleeri kuumakse
2
Identifitseeri ja esita taotlus
3
Vormista digitaalselt
4
Väljamakse

Sõida autoga loodussõbralikult!

Kui ostad auto AutoPay igakuiste maksetega, istutatakse iga lepingu aasta kohta 5 puud. Need puud vähendavad kütuse põlemisel tekkivaid kasvuhoonegaase ja muudavad need hapnikuks.

2

Võidab loodus, võidavad kliendid

AutoPay kliendina oled automaatselt osa rohelisest liikumisest. Sellest tekib võimas kollektiivne ostujõud. Tänu sellele saab iga klient parimad finantseerimise tingimused.

2

Tingimused!

  • Intress al. 4.9%
  • Summa 1000 - 15 000 €
  • Periood 6 - 72 kuud
  • Laenusumma sinu kontole 2 tunni jooksul
  • 100% digitaalne protsess
2
Summa
1000
15000
Periood:
6 kuud
72 kuud
Igakuine makse:
Arvutus on indikatiivne. Personaalse pakkumise saate pärast positiivset otsust 30 sekundiga.

Unikaalne mudel:

AutoPay on käivitanud ainulaadse rohelise programmi. See toob kaasa klientuuri kasvu, mis soodustab meie efektiivset tegutsemist. See omakorda tähendab soodsaid tingimusi igale kliendile. Võidab loodus, võidab klient, võidame koos!

Puid istutavad meie partnerorganisatioonid, näiteks OneTreePlanted
Partnerid istutavad puid piirkondadesse, kus neid kõige rohkem vaja on. Näiteks Kijabe metsa Keenias, või Madagaskari kirdeosa aladele.

Taastatud metsad:
Veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega X
Tähelepanu. Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda ja vajadusel konsulteerida spetsialistiga. Näiteks 5000 eurot suuruse krediidisumma puhul lepingutasuga 195 eurot, on kasutusse võetav krediidisumma 5000 eurot. Fikseeritud intressiga 6.9% krediidisummalt aastas, perioodiga 48 kuud, on kuumakse 136.46 eurot. Krediidikulukuse määr 14.74%. Krediidi kogukulu on 6549.92 eurot ja tagasimaksete summa on 6549.92 eurot. AutoPayments OÜ tegutseb AS Inbank Finance-i agendina pikaajalise agendilepingu alusel.